Uitreiking VCA certificaten

Na weken van voorbereiden samen met onze VCA docenten hebben 65 van onze leerlingen het felbegeerde VCA certificaat behaald. Afgelopen donderdag 22 februari hebben wij vol trots de VCA certificaten mochten uitreiken  aan onze leerlingen van het  Technisch College Velsen.

Het Technisch College Velsen maakt gebruik van cookies, omdat wij jouw privacy willen waarborgen en de gebruiksvriendelijkheid van onze website willen verbeteren. Hieronder verschaffen we je met informatie over wat cookies zijn en hoe wij deze gebruiken. Wat zijn Cookies?

Het Technisch College Velsen maakt gebruik van cookies, omdat wij jouw privacy willen waarborgen en de gebruiksvriendelijkheid van onze website willen verbeteren. Hieronder verschaffen we je met informatie over wat cookies zijn en hoe wij deze gebruiken.

Sluiten