Docenten

Hieronder vindt u een lijst van de docenten.

Omdat de docenten een groot deel van hun werktijd voor de klas staan, zijn zij het beste bereikbaar per mail.
Wilt u een docent telefonisch spreken, belt u dan alstublieft naar ons algemene nummer: 0255-546900.

Roepnaam Tussenv Achternaam E-mailadres
dhr. W. Aalbers W.Aalbers@Technischcollegevelsen.nl
mevr. C. Ainoel C.Ainoel@Technischcollegevelsen.nl
dhr. R. Aldenkamp R.Aldenkamp@Technischcollegevelsen.nl
dhr. K. Bindels K.Bindels@Technischcollegevelsen.nl
dhr. F. Binkhorst F.Binkhorst@Technischcollegevelsen.nl
dhr. D. Blasweiler D.Blasweiler@Technischcollegevelsen.nl
dhr. P. Bleeker P.Bleeker@Technischcollegevelsen.nl
mevr. E. Bogaard E.Bogaard@Technischcollegevelsen.nl
dhr. M. Boussaid M.Boussaid@Technischcollegevelsen.nl
dhr. J. Braam J.Braam@Maritiemcollegeijmuiden.nl
mevr. A. Bruné A.Brune@Technischcollegevelsen.nl
dhr. L. Dorjee L.Dorjee@Technischcollegevelsen.nl
dhr. H. van Engelen H.vanEngelen@Technischcollegevelsen.nl
dhr. R. Gebhardt R.Gebhardt@Technischcollegevelsen.nl
dhr. J. de Goede J.deGoede@Technischcollegevelsen.nl
dhr. T. Griek T.Griek@Technischcollegevelsen.nl
dhr. R. Groot R.Groot@Technischcollegevelsen.nl
dhr. M. de Haan M.deHaan@Technischcollegevelsen.nl
dhr. M. Hanssen M.Hanssen@Technischcollegevelsen.nl
dhr. M. Hartgers M.Hartgers@Technischcollegevelsen.nl
dhr. R. Hartman R.Hartman@Maritiemcollegeijmuiden.nl
dhr. J. Hertog J.Hertog@Technischcollegevelsen.nl
dhr. M. Kabel M.Kabel@Technischcollegevelsen.nl
dhr. G. Kapteijn G.Kapteijn@Maritiemcollegeijmuiden.nl
dhr. A. Lieman A.Lieman@Technischcollegevelsen.nl
dhr. J. van Lieshout J.vanLieshout@Technischcollegevelsen.nl
dhr. K. de Lincel K.deLincel@Maritiemcollegeijmuiden.nl
dhr. R. Magielsen R.Magielsen@Technischcollegevelsen.nl
dhr. M. Molanus M.Molanus@Technischcollegevelsen.nl
dhr. R. Moos R.Moos@Technischcollegevelsen.nl
dhr. L. Noordzij L.Noordzij@Technischcollegevelsen.nl
dhr. H. Ohm H.Ohm@Technischcollegevelsen.nl
dhr. T. van der Pijl T.vanderPijl@Technischcollegevelsen.nl
dhr. J. Porck J.Porck@Technischcollegevelsen.nl
dhr. A. van Rij A.vanRij@Maritiemcollegeijmuiden.nl
mevr. C. Roozen C.Roozen@Technischcollegevelsen.nl
dhr. J. Schous J.Schous@Technischcollegevelsen.nl
mevr. N. Snoeks N.Snoeks@tendercollege.nl
dhr. S. Spruit S.Spruit@Maritiemcollegeijmuiden.nl
dhr. P. Stöve P.Stoeve@Technischcollegevelsen.nl
dhr. P. Tauber P.Tauber@Technischcollegevelsen.nl
dhr. A. de Valk A.deValk@Technischcollegevelsen.nl
dhr. K. van Vliet K.vanVliet@Technischcollegevelsen.nl
dhr. R. van der Vliet R.vanderVliet2@Technischcollegevelsen.nl
dhr. A. de Vries A.deVries@Technischcollegevelsen.nl
dhr. C. van Woerden C.vanWoerden@Technischcollegevelsen.nl
dhr. J. van Zanten J.vanZanten@Maritiemcollegeijmuiden.nl
mevr. H. van Zon H.vanZon@Maritiemcollegeijmuiden.nl
dhr. J. Zonneveld J.Zonneveld2@Technischcollegevelsen.nl

Het Technisch College Velsen maakt gebruik van cookies, omdat wij jouw privacy willen waarborgen en de gebruiksvriendelijkheid van onze website willen verbeteren. Hieronder verschaffen we je met informatie over wat cookies zijn en hoe wij deze gebruiken. Wat zijn Cookies?

Het Technisch College Velsen maakt gebruik van cookies, omdat wij jouw privacy willen waarborgen en de gebruiksvriendelijkheid van onze website willen verbeteren. Hieronder verschaffen we je met informatie over wat cookies zijn en hoe wij deze gebruiken.

Sluiten