Aanmelden Ondernemersontbijt

Bent u ondernemer of onderdeel van een organisatie en wilt u betrokken zijn bij onze school? Kom dan naar ons ondernemersontbijt!
Dit jaar is het thema ‘De omgeving als school’. Hoe betrekken wij die omgeving bij het leerproces van onze leerlingen? Wat kunnen we verbeteren? We laten een ‘good practice’ uit het bedrijfsleven aan het woord, geven een korte update over de St. Vrienden van het Technisch en Maritiem vmbo Velsen, en nog veel meer! Als vast onderdeel van het programma hebben we de verkiezing “Technische Stage Kanjer 2024”.
Na afloop kunt u gebruik maken van een rondleiding en is er volop gelegenheid om te netwerken. U komt toch ook? Meld u aan via https://forms.office.com/e/SqCzPBKUs5
Deel bericht

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.
Bekijk meer